top of page

Historie

Firma 7 days Energy, SE je obchodní společností a částí holdingu Titan spol. s r.o., která byla založena roku 1990. Firmy momentálně působí na území:

České republiky

Slovenské republiky

Polska

Rumunska

Díky vlastnímu vývoji a výrobě LED osvětlení pod značkou BENLUXON, jsme se stali v této oblasti firmou, která zaručuje vysoký standard s použitím nejmodernějších technologií.

Naše řešení - vývoj, výroba, návrh řešení, projektová dokumentace, realizace.

V současné chvíli se zabýváme také inteligentním řešením v rámci osvětlení.

Co Vyrábíme

BENLUXON – značka, která si od roku 2010 poctivě prošlapala cestu všemi složitostmi vývoje LED osvětlení. Od průměrně kvalitních komponentů v elektronické oblasti, přes různé úrovně kvality slitin použitých ke chlazení svítidel a vhodné i méně vhodné modely krytů svítidel pro vnitřní a vnější prostředí. Dnes pod značkou BENLUXON najdete pouze produkty v té nejvyšší třídě komponentů ve všech částech svítidla, které skládají jeden ucelený produkt konkrétně určený pro konkrétního zákazníka.

BENLUXON se odlišuje od ostatních výrobců právě tím, že nepoužívá unifikované produkty pro všechny typy produktů a zákazníků, ale pro konkrétní podmínky navrhne a vyrobí přesný typ svítidla tak, aby jeho užitná hodnota a garance byla co nejvyšší.

BENLUXON – řada produktů LED osvětlení v rozsahu kancelářských prostor, skladovacích prostor, výrobních hal, veřejného osvětlení až po speciální tělesa pro nadměrně namáhané provozy s vyšší vlhkostí, teplotou i agresivní prostředí. Dnes jsme se zárukou schopni rozsvítit téměř jakýkoliv provoz.

Historie
Co vyrábíme
Proč naše svítidla

Proč naše svítidla

Společnost 7days Energy, SE operuje na všech trzích prostřednictvím obchodních zástupců, kteří v první řadě zjistí potřeby zákazníka, získají od něho základní informace a podklady. Vše předají projekčnímu oddělení, které zpracuje projektovou dokumentaci s optimální skladbou parametrů svítidel BENLUXON, ekonomikou provozu a kalkulací investice s návratností.

Obchodník se poté vrací k zákazníkovi s kompletní nabídkou, kterou spolu s ním analyzuje a podle jeho potřeb upraví tak, aby byla pro zákazníka co nejvýhodnější. V případě zájmu nabídne i varianty financování investice.

Po vzájemné dohodě následuje objednávka a v případě potřeby i instalace svítidel. Tímto krokem péče o zákazníka ale nekončí. V rámci záruční lhůty, kterou je možno prodloužit až na pětileté období, má zákazník kompletní a rychlý servis. Po uplynutí záruční doby jsou veškerá svítidla BENLUXON schopná opravy - náhradní díly, případně jejich adekvátní náhrady jsou k dispozici.

Ekologie

Ekologie

Osvětlení BENLUXON splňuje veškeré ekologické parametry moderních LED svítidel:

  • Úspora 55 – 90 % elektrické energie při svícení, výrazné snížení produkce při její výrobě CO2​

  • Veškeré použité materiály jsou recyklovatelné, postavené na přírodní bázi, bez použití závadných látek – rtuti a plynů

  • Svítidla BENLUXON nevyzařují lidskému zdraví škodlivé ultrafialové a infračervené záření

  • Životnost svítidel je 50.000 hodin, několikanásobně vyšší než u standardních typů světel

Kam směřujeme

Kam směřujeme

BENLUXON neustále sleduje trendy a ve vývoji reaguje na veškeré novinky, udává trendy v osvětlení.

Nejnovější řada produktů v testování je osvětlení BENLUXON pro výbušné prostředí – nová řada svítidel s evropskou směrnicí 94/9/ES neboli ATEX – použití v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Novinkou jsou řiditelné systémy pro osvětlení a systémy pro inteligentní budovy. Jedná se o systémy kompletní automatizace osvětlení, řízené pomocí analogových a digitálních procesů, navyšující několikanásobně úsporu elektrické energie a zajišťující bezkonkurenční světelnou pracovní pohodu na pracovištích.

bottom of page